CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet – Repertoar od 27. juna do 03. jula

Sedmični repertoar CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet za period od od 27. juna do 03. jula 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Napomena:   * = Samo srijedom,  ** =  osim srijede

Annabelle 3  •  Premijera 

• horor • Reditelj: Gari Dauberman • Gl. uloge: Medison Iseman, Vjera Farmiga
2D 17:05**, 17:45*, 19:15**, 20:00*, 21:25**, 22:35*
4DX 19:00*, 20:00**, 22:15**

 

Spider-Man: Daleko od kuće • Pretpremijera 

• akcijski • Reditelj: Jon Watts • Gl. uloge: Tom Holland, Jake Gyllenhaal
REALD 3D 20:00*
4DX 3D 21:15*

 

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2

• animirani • Reditelj: Kris Renaud • Glasovi: Marko Marković, Nemanja Živković
2D 11:00 osim pon uto sri, 13:00 osim pon uto sri, 14:00*, 15:15**, 16:00*
4DX 3D 11:45 osim pon uto sri, 14:00**, 17:05*, 18:05**

Glumim, jesam •  Premijera 

• drama • Reditelj: Miroslav Mandić • Gl. uloge: Luna Zimic Mijović, Goran Bogdan
2D 20:15

 

Anna

• akcijski • Reditelj: Luc Besson • Gl. uloge: Sasha Luss, Helen Mirren
2D 17:40*, 19:00*, 19:30**, 21:50**, 22:15*

 

Priča o igračkama 4  • Premijera 

• animirani • Reditelj: Džoš Cooley • Glasovi: Krešimir Mikić, Ranko Zidarić
2D 11:00 osim pon uto sri, 13:05 osim pon uto sri, 15:15**, 15:30*, 17:25**
4DX 3D 15:00*, 16:00**

 

Crvena Džoan

• drama • Reditelj: Trevor Nan • Gl. uloge: Sophie Cookson, Judi Dench
2D 19:45**, 22:05*

 

Anđeo čuvar

• akcijski • Reditelj: Arto Halonen • Gl. uloge: Pilou Asbak, Džoš Lukas
2D 22:25

 

Ljudi u crnom: Globalna prijetnja

• akcija, SF • Reditelj: F. Gari Gray • Gl. uloge: Kris Hemsworth, Tessa Thompson
2D 19:45*, 21:45**
REALD 3D 19:00**

 

Ljubavnik na francuski način

• komedija • Reditelj: Olivier Baroux • Gl. uloge: Kad Merad, En Charrier
2D 16:00

 

X – Men: Dark Finiks

• Akcijski, avantura, SF • Reditelj: Simon Kinberg • Gl. uloge: Sophie Tarner, Dženifer Lorens
2D 18:00

 

Teen Spirit

• drama • Reditelj: Maks Minghella • Gl. uloge: Elle Fanning, Rebecca Hall
2D 14:05

 

Godzilla II: Kralj zvijeri

• Akcijski, avantura, fantazija • Reditelj: Majkl Dougherty • Gl. uloge: Vjera Farmiga, Millie Bobi Braun
2D 17:05

 

Aladin

• akcijski, avanturistički • Reditelj: Guy Ritchie • Glasovi: Fabijan Pavao Medvešek, Frenka Batelić
2D 11:30 osim pon uto sri, 16:30
REALD 3D 14:00

 

Džon Wick 3: Parabellum

• akcijski • Reditelj: Čed Stahelski • Gl. uloge: Keanu Reeves, Halle Berijev
2D 21:25

 

Pokemon Detektiv Pikachu

• animacija, avantura • Reditelj: Rob Letterman • Gl. uloge: Rajan Rejnolds, Suki Waterhouse
2D 15:00

 

UglyDolls – sinh

• animirani • Reditelj: Keli Asbury • Glasovi: Maja Šuput, Zsa Zsa
2D 11:15 osim pon uto sri, 13:15 osim pon uto sri

 

Park čudesa

• animirani • Reditelj: David Feiss • Glasovi: Darija Vračević, Stefan Bundalo
2D 11:45 osim pon uto sri

 

(BL PORTAL)



Ostavite komentar: