CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet – Repertoar od 06. do 12. juna

Sedmični repertoar CineStar Banja Luka, 4DX Delta planet za period od 06. do 05. juna 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

X – Men: Dark Finiks  – Premijera

• Akcijski, avantura, SF • Reditelj: Simon Kinberg • Gl. uloge: Sophie Tarner, Dženifer Lorens
2D 15:30 osim pet, 20:00, 22:15 osim čet
REALD 3D 17:45 osim pet
4DX 3D 16:30, 19:00

 

Teen Spirit  – Premijera 

• drama • Reditelj: Maks Minghella • Gl. uloge: Elle Fanning, Rebecca Hall
2D 13:00*, 14:30 osim ned sub, 18:25, 20:20

 

Godzilla II: Kralj zvijeri

• Akcijski, avantura, fantazija • Reditelj: Majkl Dougherty • Gl. uloge: Vjera Farmiga, Millie Bobi Braun
2D 15:00**, 15:25 osim čet, 19:45 samo pet, 20:05**, 20:30 osim čet pet, 22:25 samo pet, 23:15 samo sub
REALD 3D 17:40**, 18:10 osim čet pet
4DX 3D 21:25

 

Rocketman

• biografski • Reditelj: Dexter Flečer • Gl. uloge: Taron Egerton, Džejmi Bel
2D 20:05

 

Male nevine laži

• komedija • Reditelj: Guillaume Canet • Gl. uloge: Marion Cotillard, François Cluzet
2D 17:30

 

Aladin – (sinhronizovano)

• akcijski, avanturistički • Reditelj: Guy Ritchie • Glasovi: Fabijan Pavao Medvešek, Frenka Batelić
2D 11:00*, 15:00
4DX 3D 11:30*, 14:00

 

Aladin – (titl)

• akcijski, avanturistički • Reditelj: Guy Ritchie • Gl. uloge: Vil Smit, Mijena Massoud
2D 17:35**, 18:00 osim čet pet

 

I sunce je zvijezda

• romantični, drama • Reditelj: Ry Russo-Jang • Gl. uloge: Čarls Melton, Yara Shahidi
2D 16:25

 

Stockholmski sindrom

• komedija • Reditelj: Robert Budreau • Gl. uloge: Noomi Rapace, Ethan Hawke
2D 22:15

 

Brightburn

• horor • Reditelj: David Yarovesky • Gl. uloge: Elizabet Benks, David Denman
2D 22:30

 

John Wick 3: Parabellum

• akcijski • Reditelj: Čed Stahelski • Gl. uloge: Keanu Reeves, Halle Berijev
2D 19:45 samo pet, 20:15**, 20:45 osim čet pet, 22:25 samo pet, 23:15 samo sub

 

Pokemon Detektiv Pikachu

• animacija, avantura • Reditelj: Rob Letterman • Gl. uloge: Rajan Rejnolds, Suki Waterhouse
2D 15:35**, 16:05 osim čet pet
REALD 3D 13:30**, 14:00 osim čet pet

 

UglyDolls – (sinhronizoavno)

• animirani • Reditelj: Keli Asbury • Glasovi: Maja Šuput, Zsa Zsa
2D 11:15*, 13:30 osim pet

 

Osvetnici: Završnica

• akcija, avantura, SF • Reditelj: Entoni Russo • Gl. uloge: Bredli Cooper, Brie Larson, Kris Hemsworth
2D 13:00*

 

Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom

• animirani • Reditelj: Kris Butler • Glasovi: Amar Bukvić, Krešimir Mikić
2D 11:00*

 

Park čudesa – (sinhronizovano)

• animirani • Reditelj: David Feiss • Glasovi: Darija Vračević, Stefan Bundalo
2D 11:45*, 13:30 osim čet pet

 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca – (sinhronizovano)

• Animirani • Reditelj: Ben Stassen • Glasovi: Luka Bulović, Ivan Šarić
2D 11:15*

Napomena: * = samo sub ned, ** = samo čet

 

(BL PORTAL)



Ostavite komentar: