Cineplexx Palas – Repertoar od 18. do 24. aprila

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 18. do 24. aprila 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Park čudesa – NOVO

Režiser: Dylan Brown
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 85 min.
Termini:
3D sinh u 16:30, 18:15 + sub/ned 11:15, 13:00, 14:45
2D sinh u 16:15 + sub/ned 11:15, 12.45

 

Prokletstvo tugujuće žene – NOVO

Režiser: Michael Chaves
Glumci: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz, Sean Patrick Thomas, Marisol Ramirez
Žanr: horor
Trajanje: 93 min.
Termini: 17:30, 19:30, 22:30

 

Pisma iz Venecije – NOVO 

Režiser: Julien Landais
Glumci: Jonathan Rhys Meyers, Vanessa Redgrave, Joely Richardson
Žanr: romantična drama
Trajanje: 91 min.
Termini: 20:15

 

Krivica – NOVO

Režiser: Gustav Möller
Glumci: Jakob Cedergren, Jakob Ulrik Lohmann, Morten Thunbo
Žanr: triler, drama
Trajanje: 85 min.
Termini: 18:45

 

Srećan kao Lazaro – NOVO

Režiser: Alice Rohrwacher
Glumci: Nicoletta Braschi, Sergi López, Alba Rohrwacher, Natalino Balasso
Žanr: drama
Trajanje: 128 min.
Termini: 21:20

 

Groblje kućnih ljubimaca

Režiser: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer
Glumci: Jason Clarke, John Lithgow, Amy Seimetz
Žanr: horor
Trajanje: 100 min.
Termini: 18:00, 20:30, 22:30

Hellboy

Režiser: Neil Marshall
Glumci: David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane, Daniel Dae Kim, Sasha Lane
Žanr: akcija, avantura, fantazija
Trajanje: 121 min.
Termini: 16:30, 21:30

Hotel Mumbaj

Režiser: Anthony Maras
Glumci: Dev Patel, Armie Hammer, Nazanin Boniadi
Žanr: drama, triler
Trajanje: 122 min.
Termini: 19:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinh)

Režiser: Ben Stassen, Vincent Kesteloot
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: 3D sinh u 15:45 + sub/ned 12:30, 14:15 ;2D sinh sub/ned u 12:00

Shazam! 3D

Režiser: David F. Sandberg
Glumci: Zachary Levi, Jack Dylan Grazer, Mark Strong, Djimon Hounsou
Žanr: akcija, fantazija
Trajanje: 132 min.
Termini: 16:15

Balkanska međa

Režiser: Andrej Volgin
Glumci: Anton Pampušni, Milena Radulović, Miloš Biković, Aleksandar Radojičić
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 132 min.
Termini: 16:15, 18.45, 20:00, 21:15

Dambo 3D (sinh)

Režiser: Tim Burton
Glumci: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green
Žanr: porodična avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: sub/ned 11:45, 13:30

Mi

Režiser: Jordan Peele
Glumci: Elisabeth Moss, Lupita Nyong'o, Anna Diop, Yahya Abdul-Mateeen II, Winston Duke
Žanr: horor
Trajanje: 116 min.
Termini: 22:15

Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinh)

Režiser: Dean DeBlois
Glumci: Miloš Đuričić, Dragan Vujić Vujke, Milena Živanović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 104 min.
Termini: sub/ned 14:00

Aladin i leteći ćilim (sinh)

Režiser: Karsten Kiilerich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 81 min.
Termini: sub/ned 11:00, 14:30

Mala gospođica Dolittle (sinh)

Režiser: Joachim Masannek
Glumci: sinhronizovano
Žanr: porodični, komedija
Trajanje: 100 min.
Termini: sub/ned 13:45

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: