Cineplexx Palas – Repertoar od 14. do 20. februara

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 14. do 20. februara 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

Alita: Anđeo borbe 3D – NOVO

Režiser: Robert Rodriguez
Glumci: Rosa Salazar, Jennifer Connelly, Eiza González, Christoph Waltz
Žanr: akcija, avantura, SF
Trajanje: 122 min.
Termini: 17:00, 19:30, 22:00 + sub/ned 14:30

 

Srećan dan smrti 2 – NOVO

Režiser: Christopher Landon
Glumci: Jessica Rothe, Ruby Modine, Israel Broussard
Žanr: horor
Trajanje: 100 min.
Termini: 20:15, 22:15

 

Promil do (k)raja – NOVO

Režiser: Fred Wolf
Glumci: Salma Hayek, Joe Manganiello, Alec Baldwin
Žanr: komedija
Trajanje: 96 min.
Termini: 19:45

 

Knedlica – NOVO

Režiser: Anne Fletcher
Glumci: Danielle Macdonald, Jennifer Aniston, Odeya Rush
Žanr: komedija, mjuzikl
Trajanje: 110 min.
Termini: 18:20

 

Escape Room

Režiser: Adam Robitel
Glumci: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Žanr: SF, triler
Trajanje: 99 min.
Termini: 16:15, 18:15, 20:30, 22:30

 

Mula

Režiser: Clint Eastwood
Glumci: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
Žanr: drama
Trajanje: 118 min.
Termini: 20:00, 22:15

 

Hladna osveta

Režiser: Hans Petter Moland
Glumci: Liam Neeson, Emmy Rossum, Laura Dern
Žanr: akcija
Trajanje: 119 min.
Termini: 17:15, 21:45

 

Marija Stjuart: kraljica Škotske

Režiser: Josie Rourke
Glumci: Saoirse Ronan, Margot Robbie, David Tennant
Žanr: biografska drama
Trajanje: 125 min.
Termini: 17:30

 

Ko se boji vuka još 2

Režiser: Vladimir Nikolaev
Glumci: Petar Strugar, Inspektor Blaža i Srđan Dinčić
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 80 min.
Termini: 3D u 16:40 + sub/ned 12:30, 15:10; 2D sub/ned 14:20

 

Taksi Bluz

Režiser: Miroslav Stamatov
Glumci: Andrija Milošević, Milena Predić, Todor Jovanović, Aleksandra Tomić, Nikola Djuričko, Sergej Trifunović, Boris Milivojević, Nikola Pejaković
Žanr: komedija
Trajanje: 90 min.
Termini: 16:00, 17:50, 19:40, 21:30 + sub/ned 12:00, 14:00

 

Mala gospođica Dolittle

Režiser: Joachim Masannek
Glumci: sinhronizovano
Žanr: porodični, komedija
Trajanje: 100 min.
Termini: 15:30 + sub/ned 11:30, 13:30

 

Ralph ruši internet: Krš i lom 2

Režiser: Rich Moore, Phil Johnston
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: sub/ned 12:15, 14:10

 

Snježna kraljica 4: Svijet ogledala 3D

Režiser: Robert Lence, Aleksey Tsitsilin
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 87 min.
Termini: sub/ned 11:30

 

Spider-Man: Novi svijet 3D

Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey
Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 117 min.
Termini: sub/ned 11:45

 

Grinč 3D

Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: sub/ned 13:20

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: