Cineplexx Palas – Repertoar od 09. do 15. maja

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od od 09. do 15. maja 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Pokémon Detective Pikachu 3D – PRETPREMIJERNO

11. i 12. maja u 19:00

Krajnje poremećen – NOVO 

Režiser: Joe Berlinger
Glumci: Zac Efron, Lily Collins, Kaya Scodelario, Jeffrey Donovan, John Malkovich
Žanr: biografski, krimi, drama
Trajanje: 110 min.
Termini: 20:15, 22:25

 

Uglydolls – NOVO 

Režiser: Kelly Asbury
Glumci: Sara Jovanović, Ivan Jovic Ikac, Slaven Došlo, Jelena Jovičić, Boris Milivojević, Dušica Novaković, Bojan Perić i Marko Gvero
Žanr: animirani
Trajanje: 88 min.
Termini: 15:30, 17:15 + sub/ned 12:00, 13:45

 

Bitanga s plaže – NOVO

Režiser: Harmony Korine
Glumci: Matthew McConaughey, Isla Fisher, Snoop Dogg, Zac Efron
Žanr: komedija
Trajanje: 95 min.
Termini: 18:00, 21:00

 

Manu munja – NOVO

Režiser: Andrea Block, Christian Haas
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 88 min.
Termini: 17:00 + sub/ned 11:30, 13.15, 15:00

 

Zavedi me ako možeš

Režiser: Jonathan Levine
Glumci: Charlize Theron, Seth Rogen, Alexander Skarsgard
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 126 min.
Termini: 20:00, 22:30

 

Destroyer

Režiser: Karyn Kusama
Glumci: Nicole Kidman, Toby Kebbell, Tatiana Maslany, Sebastian Stan
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 121 min.
Termini: 19:00

Avengers: Endgame

Režiser: Anthony Russo, Joe Russo
Glumci: Brie Larson, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Josh Brolin
Žanr: akcija, avantura, fantazija
Trajanje: 182 min.
Termini: 2D u 17:30 + sub/ned 13:30; 3D u 15:30, 16:45, 19:00 + sub/ned 12:00

Profesor i ludak

Režiser: Farhad Safinia
Glumci: Natalie Dormer, Mel Gibson, Steve Coogan, Sean Penn
Žanr: drama
Trajanje: 124 min.
Termini: 21:20

Park čudesa 3D

Režiser: Dylan Brown
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 85 min.
Termini: 16:15 + sub/ned 12:45, 14:30

Groblje kućnih ljubimaca

Režiser: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer
Glumci: Jason Clarke, John Lithgow, Amy Seimetz
Žanr: horor
Trajanje: 100 min.
Termini: 22:30

Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D

Režiser: Ben Stassen, Vincent Kesteloot
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: sub/ned 11:00

Balkanska međa

Režiser: Andrej Volgin
Glumci: Anton Pampušni, Milena Radulović, Miloš Biković, Aleksandar Radojičić
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 132 min.
Termini: 18:45, 21:15

Dambo 3D

Režiser: Tim Burton
Glumci: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green
Žanr: porodična avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: sub/ned 14:15

Kako da dresirate svog zmaja 3 3D

Režiser: Dean DeBlois
Glumci: Miloš Đuričić, Dragan Vujić Vujke, Milena Živanović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 104 min.
Termini: sub/ned 12:15

Aladin i leteći ćilim

Režiser: Karsten Kiilerich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 81 min.
Termini: sub/ned 11:45

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: