Cineplexx Palas – Repertoar od 31. oktobra do 06. novembra

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 31. oktobra do 06. novembra 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Ekipa – NOVO

Režiser: Marko Sopić
Glumci: Andrija Milošević, Rade Ćosić, Sergej Trifunović, Dragan Jovanović, Srđan Todorović, Ljubomir Bandović,Ivana Dudić
Žanr: komedija
Trajanje: 96 min.
Termini: 16:30, 18:30, 20:30, 22:15 + sub/ned 14:30

 

Porodica Adams 2D/3D – NOVO

Režiser: Greg Tiernan, Conrad Vernon
Glumci: sinhronizovana + originalna verzija
Žanr: animirani, porodični, komedija
Trajanje: 86 min.
Termini: 3D sinh u 16:00, 17:45 + sub/ned 12:30, 14:45; 2D sinh u 16:50 + sub/ned 12:45; 2D titl u 18:35

 

Doktor Sleep – PRETPREMIJERNO

Režiser: Mike Flanagan
Glumci: Rebecca Ferguson, Ewan McGregor, Jacob Tremblay
Žanr: horor, triler
Trajanje: 158 min.
Termini: 21:15

 

Terminator: Mračna sudbina – NOVO

Režiser: Tim Miller
Glumci: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 128 min.
Termini: 16:15, 18:45, 21:20 + sub/ned 13:30

 

Kuda si otišla, Bernadet? – NOVO

Režiser: Richard Linklater
Glumci: Cate Blanchett, Kristen Wiig, Billy Crudup, Emma Nelson, Laurence Fishburne
Žanr: drama
Trajanje: 109 min.
Termini: 20:20

 

Godina vjenčanja

Režiser: Robert Luketic
Glumci: Anna Camp, Sarah Hyland, Jenna Dewan, Tyler James Williams
Žanr: komedija
Trajanje: 90 min.
Termini: 17:10

 

Odbrojavanje

Režiser: Justin Dec
Glumci: Charlie McDermott, Anne Winters, Elizabeth Lail
Žanr: horor
Trajanje: 90 min.
Termini: 22:30

 

Grdana: Gospodarica zla 3D

Režiser: Joachim Rønning
Glumci: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer
Žanr: avantura, fantazija, porodični
Trajanje: 119 min.
Termini: 3D sinh sub/ned 12:00, 14:15; 3D titl u 19:15

 

Vojna akademija 5

Režiser: Dejan Zečević
Glumci: Bojan Perić, Slaven Došlo, Miloš Timotijević, Dragana Dabović
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 115 min.
Termini: 16:55, 19:00

 

Blizanac HFR 3D

Režiser: Ang Lee
Glumci: Will Smith, Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead, Benedict Wong
Žanr: akcija
Trajanje: 117 min.
Termini: 21:30

 

Džoker

Režiser: Todd Phillips
Glumci: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Marc Maron
Žanr: drama, triler
Trajanje: 122 min.
Termini: 19:30, 22:00

 

Jeti: Snježni čovjek 3D

Režiser: Tim Johnson, Todd Wilderman
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: sub/ned 11:45, 13:45

 

Dora i izgubljeni zlatni grad

Režiser: James Bobin
Glumci: Isabela Moner, Michael Peña, Eva Longoria, Danny Trejo
Žanr: porodična avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: sub/ned 12:00

 

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D

Režiser: Chris Renaud
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: sub/ned 11:45

 

Delfin Berni

Režiser: Terri Emerson, Marty Poole
Žanr: avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: sub/ned 14:00

 

(BL PORTAL)



Ostavite komentar: