Cineplexx Palas – Repertoar od 28. novembra do 04. decembra

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 28. novembra do 04. decembra 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Ciklus španske kinematografije – Ulaz slobodan
21:00

 

Nož u leđa – NOVO

Režiser: Rian Johnson
Glumci: Daniel Craig, Katherine Langford, Ana de Armas, Chris Evans
Žanr: krimi-drama, misterija
Trajanje: 130 min.
Termini: 16:30, 20:00, 22:10

 

Šavovi – NOVO 

Režiser: Miroslav Terzić
Glumci: Snežana Bogdanović, Marko Baćović, Jovana Stojiljković
Žanr: drama
Trajanje: 97 min.
Termini: 19:00

 

Čuvena invazija medvjeda na Siciliju – NOVO 

Režiser: Thomas Bidegain
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 81 min.
Termini: 17:45 + sub/ned 11:45, 13:30

 

Realna priča

Režiser: Gordan Kičić
Glumci: Gordan Kičić, Nina Janković Dičić, Gorica Popović
Žanr: komedija, drama
Trajanje: 91 min.
Termini: 18:30, 20:30, 22:20

 

Snježno kraljevstvo 2 2D/3D

Režiser: Chris Buck, Jennifer Lee
Glumci: sinhronizovano i originalno
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 103 min.
Termini:
3D sinh u 16:30, 17:15, 19:15 + sub/ned 12:15, 14:15
2D sinh u 16:00, 18:00 + sub/ned 11:30, 13:30, 15:15

 

Jexi

Režiser: Jon Lucas, Scott Moore
Glumci: Rose Byrne, Adam Devine, Michael Pena, Alexandra Shipp
Žanr: komedija
Trajanje: 84 min.
Termini: 22:30

 

Ford V Ferrari: Le Mans ’66

Režiser: James Mangold
Glumci: Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal
Žanr: akcija, biografija, drama
Trajanje: 152 min.
Termini: 21:15

 

Ekipa

Režiser: Marko Sopić
Glumci: Andrija Milošević, Rade Ćosić, Sergej Trifunović, Dragan Jovanović
Žanr: komedija
Trajanje: 96 min.
Termini: 16:15, 18:15, 20:15 + sub/ned 12:30

 

Porodica Adams 3D sinh

Režiser: Greg Tiernan, Conrad Vernon
Glumci: sinhronizovana + originalna verzija
Žanr: animirani, porodični, komedija
Trajanje: 86 min.
Termini: sub/ned 14:45

 

Terminator: Mračna sudbina

Režiser: Tim Miller
Glumci: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 128 min.
Termini: sub/ned 14:30

 

Grdana: Gospodarica zla 3D sinh

Režiser: Joachim Rønning
Glumci: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer
Žanr: avantura, fantazija, porodični
Trajanje: 119 min.
Termini: sub/ned 14:00

 

Vojna akademija 5

Režiser: Dejan Zečević
Glumci: Bojan Perić, Slaven Došlo, Miloš Timotijević, Dragana Dabović
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 115 min.
Termini: 19:25

 

Džoker

Režiser: Todd Phillips
Glumci: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Marc Maron
Žanr: drama, triler
Trajanje: 122 min.
Termini: 21:45

 

Jeti: Snježni čovjek 3D sinh

Režiser: Tim Johnson, Todd Wilderman
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: sub/ned 12:45

 

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D sinh

Režiser: Chris Renaud
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: sub/ned 12:00

 

(BL PORTAL)

 



Ostavite komentar: