Cineplexx Palas – Repertoar od 21. do 27. marta

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 21. do 27. marta 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Mi – NOVO

Režiser: Jordan Peele
Glumci: Elisabeth Moss, Lupita Nyong'o, Anna Diop, Yahya Abdul-Mateeen II, Winston Duke
Žanr: horor
Trajanje: 116 min.
Termini: 16:45, 19:45, 22:15

 

Mia i bijeli lav – NOVO

Režiser: Gilles de Maistre
Glumci: Daniah de Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan, Lionel Newton
Žanr: porodični
Trajanje: 98 min.
Termini: 16:15, 18:15 + sub/ned 12:30

 

Moj dida je pao s marsa – NOVO

Režiser: Marina Andree Skop, Dražen Žarković
Glumci: Lana Hranjec, Nils Ole Oftebro, Petra Polnisová
Žanr: porodični, avantura
Trajanje: 78 min.
Termini: 16:15, 18:00 + sub/ned 12:30

 

Crni anđeo

Režiser: Luis Ortega
Glumci: Lorenzo Ferro, Chino Darín, Daniel Fanego
Žanr: biografski, drama, krimi
Trajanje: 116 min.
Termini: 21:30

 

Hladni rat

Režiser: Pawel Pawlikowski
Glumci: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc, Cédric Kahn
Žanr: drama
Trajanje: 89 min.
Termini: 19:30

 

Kralj Petar I

Režiser: Petar Ristovski
Glumci: Lazar Ristovski, Radovan Vujović, Milan Kolak, Danica Ristovski
Žanr: drama
Trajanje: 127 min.
Termini: 17:30, 20:00, 22:30

 

Captain Marvel 3D

Režiser: Anna Boden, Ryan Fleck
Glumci: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 124 min.
Termini: 17:00, 19:30, 22:00 + sub/ned 14:30

 

Kako da dresirate svog zmaja 3

Režiser: Dean DeBlois
Glumci: Miloš Đuričić, Dragan Vujić Vujke, Milena Živanović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 104 min.
Termini: 3D sinh u 17:15 + sub/ned 12:00, 14:00;
2D sinh u sub/ned 13:45

 

Spokoj

Režiser: Steven Knight
Glumci: Anne Hathaway, Diane Lane, Matthew McConaughey
Žanr: drama, triler
Trajanje: 106 min.
Termini: 19:00

 

Aladin i leteći ćilim

Režiser: Karsten Kiilerich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 81 min.
Termini: sub/ned 14:30

 

Lego film 2 3D

Režiser: Mike Mitchell
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 107 min.
Termini: sub/ned 14:15

 

Green book

Režiser: Peter Farrelly
Glumci: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellin
Žanr: biografija, drama, komedija
Trajanje: 130 min.
Termini: 21:15

 

Escape Room

Režiser: Adam Robitel
Glumci: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Žanr: SF, triler
Trajanje: 99 min.
Termini: 22:00

 

Ko se boji vuka još 2 3D

Režiser: Vladimir Nikolaev
Glumci: Petar Strugar, Inspektor Blaža i Srđan Dinčić
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 80 min.
Termini: sub/ned 11:30

 

Taksi Bluz

Režiser: Miroslav Stamatov
Glumci: Andrija Milošević, Milena Predić, Todor Jovanović, Aleksandra Tomić, Nikola Djuričko, Sergej Trifunović, Boris Milivojević, Nikola Pejaković
Žanr: komedija
Trajanje: 90 min.
Termini: 20:15

 

Mala gospođica Dolittle

Režiser: Joachim Masannek
Glumci: sinhronizovano
Žanr: porodični, komedija
Trajanje: 100 min.
Termini: sub/ned 11:45

 

Ralph ruši internet: Krš i lom 2 3D

Režiser: Rich Moore, Phil Johnston
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: sub/ned 12:15

 

Spider-Man: Novi svijet 3D

Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey
Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 117 min.
Termini: sub/ned 13:15

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: