Cineplexx Palas – Repertoar od 20. do 26. februara
19.02.2020. | 19:09Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 20. do 26. februara 2020. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.
Ostrvo fantazija – NOVO
Režiser: Jeff Wadlow
Glumci: Lucy Hale, Kim Coates, Michael Peña, Maggie Q, Portia Doubleday
Žanr: triler, horor, avantura
Trajanje: 109 min.
Termini: 16:00, 20:15, 22:30
Zov divljine – NOVO
Režiser: Chris Sanders
Glumci: Harrison Ford, Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillian, Bradley Whitford
Žanr: avantura
Trajanje: 100 min.
Termini: 15:30, 18:15, 19:30 + sub/ned 13:30
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj – NOVO
Režiser: Charles E. Bastien
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 66 min.
Termini: 18:00 + sub/ned 12:00, 14:30
Diego Maradona – NOVO
Režiser: Asif Kapadia
Glumci: Diego Armando Maradona, Pelé, Claudia Villafane
Žanr: dokumentarni
Trajanje: 130 min.
Termini: 21:20
Pun mjesec – NOVO
Režiser: Nermin Hamzagić
Glumci: Alban Ukaj, Mediha Musliović, Izudin Bajrović, Jasna Diklić
Žanr: drama
Trajanje: 75 min.
Termini: 18:30
Žao nam je što smo vas propustili – NOVO
Režiser: Ken Loach
Glumci: Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone, Katie Proctor
Žanr: drama
Trajanje: 100 min.
Termini: 21:30
Led 2
Režiser: Zhora Kryzhovnikov
Glumci: Mariya Aronova, Yuliya Khlynina, Nadezhda Mikhalkova
Žanr: drama, romantični/ljubavni
Trajanje: 120 min.
Termini: 17:30, 20:00, 22:15
Marica i Ivica: Mračna bajka
Režiser: Oz Perkins
Glumci: Sophia Lillis, Alice Krige, Jessica De Gouw
Žanr: horor
Trajanje: 87 min.
Termini: 16:15, 22:30
https://www.youtube.com/watch?v=js_Yp90KxsQ&t=1s
Ema
Režiser: Autumn de Wilde
Glumci: Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart
Žanr: komedija, drama, romantični/ljubavni
Trajanje: 124 min.
Termini: 17:30
Sonikov film sinh
Režiser: Jeff Fowler
Glumci: James Marsden, Jim Carrey, Neal McDonough, Tika Sumpter
Žanr: akcija, avantura, porodični
Trajanje: 100 min.
Termini: 15:30 + sub/ned 11:30, 13:30
Birds of prey
Režiser: Cathy Yan
Glumci: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell
Žanr: akcija
Trajanje: 109 min.
Termini: 16:20 + sub/ned 14:00
Polarna avantura sinh
Režiser: Aaron Woodley
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: subota i nedjelja u 12:15, 14:15
Gospoda
Režiser: Guy Ritchie
Glumci: Matthew McConaughey, Hugh Grant, Charlie Hunnam
Žanr: akcija, krimi
Trajanje: 113 min.
Termini: 20:15
Loši momci zauvijek
Režiser: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Glumci: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton
Žanr: akcija
Trajanje: 124 min.
Termini: 16:30, 19:00 + sub/ned 13:45
Dulitl 3D sinh
Režiser: Stephen Gaghan
Glumci: Robert Downey Jr., Tom Holland, Emma Thompson
Žanr: avantura, komedija, porodični
Trajanje: 101 min.
Termini: subota i nedjelja 12:30
Frka 3D sinh
Režiser: Kevin Johnson
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 87 min.
Termini: subota i nedjelja 11:45
https://www.youtube.com/watch?v=zQ-LqPsIET0&t=2s
Sluga
Režiser: Klim Šipenko
Glumci: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko
Žanr: komedija
Trajanje: 109 min.
Termini: 19:50, 22:00
Špijunaža i kamuflaža sinh
Režiser: Nick Bruno, Troy Quane
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 102 min.
Termini: subota i nedjelja 11:45
(BL PORTAL)