Cineplexx Palas – Repertoar od 14. do 20. novembra

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 14. do 20. novembra 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Ford V Ferrari: Le Mans ’66 – NOVO 

Režiser: James Mangold
Glumci: Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal
Žanr: akcija, biografija, drama
Trajanje: 152 min.
Termini: 18:45, 21:35

 

Fiksizi: Majstorčići sinh – NOVO

Režiser: Kirk Harris
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 80 min.
Termini: 17:45 + sub/ned 11:00, 13:25

 

Juli – NOVO

Režiser: Icíar Bollaín
Glumci: Carlos Enrique Almirante, Laura De la Uz, Cesar Domínguez, Andrea Doimeadiós, Yerlín Pérez
Žanr: biografska drama
Trajanje: 109 min.
Termini: 18:30

 

Praznici u divljini – NOVO

Režiser: Nicolas Vanier
Glumci: Jean-Paul Rouve, Mélanie Doutey, Lilou Fogli
Žanr: avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: 17:30 + sub/ned 14:15

 

Ukleto

Režiser: Scott Beck, Bryan Woods
Glumci: Katie Stevens, Will Brittain, Lauryn Alisa McClain, Andrew Caldwell
Žanr: horor
Trajanje: 92 min.
Termini: 16:40, 20:40, 22:30

 

Bitka za Midway

Režiser: Roland Emmerich
Glumci: Patrick Wilson, Luke Evans, Dennis Quaid
Žanr: akcija
Trajanje: 138 min.
Termini: 22:00

 

Ekipa

Režiser: Marko Sopić
Glumci: Andrija Milošević, Rade Ćosić, Sergej Trifunović, Dragan Jovanović, Srđan Todorović, Ljubomir Bandović,Ivana Dudić
Žanr: komedija
Trajanje: 96 min.
Termini: 16:30, 18:30, 20:30, 22:15 + sub/ned 14:30

 

Porodica Adams 2D/3D

Režiser: Greg Tiernan, Conrad Vernon
Glumci: sinhronizovana + originalna verzija
Žanr: animirani, porodični, komedija
Trajanje: 86 min.
Termini: 2D sinh u sub/ned 12:30; 3D sinh u 16:00 + sub/ned 11:15, 13:00, 14:45

 

Terminator: Mračna sudbina

Režiser: Tim Miller
Glumci: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 128 min.
Termini: 21:20 + sub/ned 14:00

 

Grdana: Gospodarica zla 3D

Režiser: Joachim Rønning
Glumci: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer
Žanr: avantura, fantazija, porodični
Trajanje: 119 min.
Termini: 3D titl u 19:45; 3D sinh u sub/ned 11:30, 13:45

 

Vojna akademija 5

Režiser: Dejan Zečević
Glumci: Bojan Perić, Slaven Došlo, Miloš Timotijević, Dragana Dabović
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 115 min.
Termini: 16:40, 19:00

 

Džoker

Režiser: Todd Phillips
Glumci: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Marc Maron
Žanr: drama, triler
Trajanje: 122 min.
Termini: 16:25, 19:30, 22:00

 

Jeti: Snježni čovjek 3D sinh

Režiser: Tim Johnson, Todd Wilderman
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 92 min.
Termini: sub/ned 12:00, 15:00

 

Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D sinh

Režiser: Chris Renaud
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: sub/ned 11:40

 

Delfin Berni

Režiser: Terri Emerson, Marty Poole
Žanr: avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: sub/ned 12:15

 

(BL PORTAL)

 



Ostavite komentar: