Cineplexx Palas – Repertoar od 10. do 16. januara

Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 10. do 16. januara 2019. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka.

 

Ralph ruši internet: Krš i lom 2 – NOVO

Režiser: Rich Moore, Phil Johnston
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: 11:30, 13:15, 15:30, 17:45

 

Kako uloviti neženju – NOVO

Režiser: Victor Levin
Glumci: Keanu Reeves, Winona Ryder, Dj Dallenbach
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 90 min.
Termini: 17:30, 20:00, 22:00

 

Leptir

Režiser: Michael Noer
Glumci: Charlie Hunnam, Rami Malek, Tommy Flanagan
Žanr: drama, biografija
Trajanje: 133 min.
Termini: 20:00, 22:30

 

Snježna kraljica 4: Svijet ogledala 3D

Režiser: Robert Lence, Aleksey Tsitsilin
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 87
Termini: 11:25, 15:05, 16:55

 

Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji

Režiser: Clovis Cornillac
Glumci: Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Clovis Cornillac
Žanr: avantura, porodični
Trajanje: 90 min.
Termini: 14:35

 

Kralj lopova

Režiser: James Marsh
Glumci: Charlie Cox, Michael Caine, Michael Gambon
Žanr: kriminalistički, drama
Trajanje: 108 min.
Termini: 19:30

 

Povratak Mary Poppins

Režiser: Rob Marshall
Glumci: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Colin Firth, Meryl Streep
Žanr: porodični, mjuzikl
Trajanje: 130 min.
Termini: 15:00

 

Sad ili nikad

Režiser: Peter Segal
Glumci: Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Milo Ventimiglia
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 103 min.
Termini: 18:15, 20:15, 22:15

 

Petar Pan i magična knjiga Nedođije

Režiser: Chandrasekaran
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 90 min.
Termini: 11:20, 13:10, 16:25

 

Bamblbi 3D

Režiser: Travis Knight
Glumci: Hailee Steinfeld, Jorge Lendeborg Jr., Rachel Crow, Pamela Adlon
Žanr: avantura, naučna fantastika
Trajanje: 113 min.
Termini: 17:45

 

Eliot spašava Božić

Režiser: Jennifer Westcott
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani
Trajanje: 90 min.
Termini: 12:45

 

Aquaman 3D

Režiser: James Wan
Glumci: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman
Žanr: akcija, avantura, SF
Trajanje: 143 min.
Termini: 13:45, 16:30, 19:15, 22:00

 

Spider-Man: Novi svijet 3D

Režiser: Bob Persichetti, Peter Ramsey
Glumci: Mateja Vukašinović, Aleksandar Radojičić, Marko Marković, Srđan Timarov, Dragan Vujić – Vujke, Tamara Aleksić , Branislav Lečić
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 117 min.
Termini: 12:50

 

Creed II

Režiser: Steven Caple Jr.
Glumci: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Dolph Lundgren
Žanr: drama, sportski
Trajanje: 129 min.
Termini: 21:40

 

Asterix: Tajna magičnog napitka

Režiser: Alexandre Astier, Louis Clichy
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: 12:00

 

Grinč 3D

Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: 13:45, 15:45

 

Južni vetar

Režiser: Miloš Avramović
Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Srđan Todorović
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 125 min.
Termini: 18:45, 21:15

 

(BL PORTAL)

 

Ostavite komentar: