Odštampajte ovu stranicu
sreda, 01 novembar 2017 15:39

Cineplexx Palas - Repertoar od 02. novembra

Napisano

BANJA LUKA - Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 02. do 08. novembra 2017. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka, a informacije i rezervacije na telefon 051/217-409.

Božić kod zločestih mama – NOVO

Režiser: Jon Lucas, Scott Moore
Glumci: Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell
Žanr: komedija
Trajanje: 116 min.
Termini: 17:00, 20:00

JIGSAW – Slagalica strave 8 – NOVO

Režiser: Michael Spierig, Peter Spierig
Glumci: Laura Vandervoort, Tobin Bell, Callum Keith Rennie
Žanr: horor
Trajanje: 91 min.
Termini: 20:15, 22:00

S.M.A.R.T. Potjera – NOVO

Režiser: Charles Martin
Glumci: Orlando Bloom, Lei Wu, Simon Yam
Žanr: akcija
Trajanje: 95 min.
Termini: 18:30

Thor: Ragnarok

Režiser: Taika Waititi
Glumci: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett
Žanr: SF, akcija
Trajanje: 130 min.
Termini: 3D u 16:30, 19:00, 21:30 + sub/ned 14:00; 2D u 22:15

Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)

Režiser: Holger Tappe
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 96 min.
Termini: 16:15, 18:00 + sub/ned 12:15

Sretan dan smrti

Režiser: Christopher Landon
Glumci: Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine
Žanr: horor
Trajanje: 96 min.
Termini: 20:30, 22:30

Snješko

Režiser: Tomas Alfredson
Glumci: Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Charlotte Gainsbourg, J.K. Simmons
Žanr: triler
Trajanje: 120 min.
Termini: 18:30, 21:00 + sub/ned 14:30

Geostorm

Režiser: Dean Devlin, Danny Cannon
Glumci: Gerard Butler, Abbie Cornish, Ed Harris, Andy Garcia, Jim Sturgess
Žanr: akcija, naučna fantastika, triler
Trajanje: 109 min.
Termini: 21:45

Ana Karenjina: Sjećanja Vronskog

Režiser: Karen Shakhnazarov
Glumci: Elizaveta Boyarskaya, Kirill Grebenshchikov, Vitaliy Kishchenko
Žanr: drama
Trajanje: 138 min.
Termini: 19:15

Moj mali poni (sinhronizovano)

Režiser: Jayson Thiessen
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, porodični
Trajanje: 99 min.
Termini: subota i nedjelja 12.00, 14:15

Ponovo kod kuće

Režiser: Hallie Meyers-Shyer
Glumci: Reese Witherspoon, Michael Sheen, Lake Bell, Nat Wolf, Candice Bergen
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 97 min.
Termini: 18:15

LEGO Ninjago film 3D (sinhronizovano)

Režiser: Charlie Bean, Paul Fisher
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animaija, komedija, avantura
Trajanje: 100 min.
Termini: subota i nedjelja 12:30

Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)

Režiser: Jeremy Degruson, Ben Stassen
Glumci: sinhronizovnao
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: subota i nedjelja 11:45, 13:45

Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)

Režiser: Pierre Coffin & Kyle Balda
Glumci: Nebojša Dugalić, Mina Lazarević, Steve Carell, Kristen Wiig
Žanr: animirana komedija
Trajanje: 92 min.
Termini: subota i nedjelja 13:00

 

(BL PORTAL)