sreda, 05 decembar 2018 17:20

Cineplexx Palas - Repertoar od 06. do 12. decembra

Napisano

BANJA LUKA - Repertoar banjalučkog bioskopa Cineplexx Palas za period od 06. do 12. decembra  2018. godine,.. Repertoar se mijenja svakog četvrtka, a informacije i rezervacije na telefon 051/217-409.

 

 

Creed II – NOVO

Režiser: Steven Caple Jr.
Glumci: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Dolph Lundgren
Žanr: drama, sportski
Trajanje: 129 min.
Termini: 19:30, 22:00

 

 

Smrtonosne mašine 3D  - NOVO

Režiser: Christian Rivers
Glumci: Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robert Sheehan, Jihae, Ronan Raftery
Žanr: fantazija, avantura
Trajanje: 128 min.
Termini: 16:00, 19:00, 21:30

 

 

Asterix: Tajna magičnog napitka 3D sinh - NOVO

Režiser: Alexandre Astier, Louis Clichy
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: 16:00, 17:15 + sub/ned 12:30, 14:15

 

 

Lovac ubica

Režiser: Donovan Marsh
Glumci: Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Willem Dafoe
Žanr: triler
Trajanje: 121 min.
Termini: 16:45, 21:35

 

 

Fantastičan dan na planeti zemlji sinh

Režiser: Peter Webber, Richard Dale, Lixin Fan
Žanr: dokumentarni
Trajanje: 95 min.
Termini: sub/ned 11:45

 

 

Grinč 3D sinh

Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
Žanr: animirani
Trajanje: 89 min.
Termini: 17:00, 20:15 + sub/ned 11:00, 13:00, 15:00

 

 

Udovice

Režiser: Steve McQueen
Glumci: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal
Žanr: krimi, drama, triler
Trajanje: 129 min.
Termini: 21:15

 

 

Ono što nas ne ubije

Režiser: Fede Alvarez
Glumci: Claire Foy, Lakeith Stanfield, Sylvia Hoeks
Žanr: drama
Trajanje: 115 min.
Termini: 19:15

 

 

Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela 3D

Režiser: David Yates
Glumci: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Alison Sudol
Žanr: avantura, fantazija
Trajanje: 133 min.
Termini: 17:45 + sub/ned 13:30

 

 

Princeza i zmaj sinh

Režiser: Marina Nefedova
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 75 min.
Termini: sub/ned 12:45, 14:30

 

 

Južni vetar

Režiser: Miloš Avramović
Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Srđan Todorović
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 125 min.
Termini: 16:15, 18:30, 21:00, 22:15 + sub/ned 13:45

 

 

Bohemian Rhapsody

Režiser: Bryan Singer
Glumci: Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joe Mazzello, Lucy Boynton
Žanr: drama, biografski, muzički
Trajanje: 134 min.
Termini: 18:45

 

 

Fantastično putovanje u Oz 3D sinh

Režiser: Fyodor Dmitriev, Darina Shmidt
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: sub/ned 14:00

 

 

Stopalići 3D sinh

Režiser: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 96 min.
Termini: sub/ned 11:30

 

 

Hotel Transilvanija 3 3D sinh

Režiser: Genndy Tartakovsky
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirani, avantura
Trajanje: 97 min.
Termini: sub/ned 12:00

 

(BL PORTAL)

 

 

Ostavi komentar

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije BL PORTAL-a.
Komentari na portalu objavljuju se u realnom vremenu i "BL PORTAL" se ne može smatrati odgovornim za napisano.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. BL PORTAL zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.